0212 481 9954 - info@kerimmatbaa.com
Kartvizit

Kartvizit

Dijital platformların önem kazandığı, herşeyin bilgisayar ortamında yaratıldığı dönemimizde, Kartvizit iş dünyasının hala en önemli kimliğidir. Kerim Matbaa tasarımı ile müşterilerimizin marka bilinirliliğini olumlu etkileyecek onlarca fikir ve öneri sunuyoruz. Size özel Kartvizit baskı fiyatları verebilmemiz lütfen bizi hemen arayın.
AÇIKLAMA Dijital platformların önem kazandığı, herşeyin bilgisayar ortamında yaratıldığı dönemimizde, Kartvizit iş dünyasının hala en önemli kimliğidir. Kerim Matbaa tasarımı ile müşterilerimizin marka bilinirliliğini olumlu etkileyecek onlarca fikir ve öneri sunuyoruz. Kartvizit baskılarında; her türlü tasarıma uygun baskı teknolojisi ile en iyi kaliteyi, en uygun fiyata sunmak için çalışıyoruz. Size özel Kartvizit baskı fiyatları verebilmemiz lütfen bizi hemen arayın. 0212 481 9954 - 0533 769 1199 Neler Yapıyoruz? Her türlü kağıda ve tasarıma uygun baskı teknolojisi, kurumsal kimliğini yansıtan ürünler hazırlanmasını sağlar. Resmi evraklar, fatura, irsaliye, gider pusulası, katalog, broşür, etiket, zarf, insert, spiralli ürünler, dosya, karton çanta gibi pazarlama materyalleriniz tam olarak arzu ettiğiniz biçimde, müşterilerinizde en iyi etkiyi bırakacak şekilde tasarlanır ve basılır.
Kartvizit
KERİM MATBAA Maltepe Mah. Çırpıcı Yolu Sk. Topkapı Ticaret Merkezi 1 No: 372/A Cevizlibağ - Zeytinburnu / İstanbul Tel : 0212 481 9954 Gsm: 0533 769 1199 E-posta: info@kerimmatbaa.com Web: www.kerimmatbaa.com
Bu site Neta Website altyapısı ile hazırlanmıştır.
Daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş sayılırsınız.
Kartvizit