0212 481 9954 - info@kerimmatbaa.com
Katalog

Katalog

Firmanızın kurumsal kimligine ve markanıza uygun tasarıma sahip bir Katalog. Müşterilerinizin gözünde itibarinızı artırır. Firmanizın gerçekleştirdigi tüm işleri ya da ürettigi tüm ürünleri referans bilgileri ve müşterilerinize iletmek istediğiniz diğer tüm detayları da barındırdığı için kataloglar firmalar için titizlikle üretilmesi gerekmektedir. Katalog tasarımı konusunda uzmanlaşmış kadromuz ile katalog tasarm ve üretiminde size en mükemmeli sunuyoruz. Size özel Katalog baskı fiyatları verebilmemiz lütfen bizi hemen arayın.
AÇIKLAMA Firmanızın kurumsal kimligine ve markanıza uygun tasarıma sahip bir Katalog. Müşterilerinizin gözünde itibarinızı artırır. Firmanizın gerçekleştirdiği tüm işleri ya da ürettiği tüm ürünleri referans bilgileri ve müşterilerinize iletmek istediğiniz diğer tüm detayları da barındırdığı için kataloglar firmalar için titizlikle üretilmesi gerekmektedir. Katalog tasarımı konusunda uzmanlaşmış kadromuz ile katalog tasarm ve üretiminde size en mükemmeli sunuyoruz. Katalog baskılarında; her türlü tasarıma uygun baskı teknolojisi ile en iyi kaliteyi, en uygun fiyata sunmak için çalışıyoruz. Size özel Katalog baskı fiyatları verebilmemiz lütfen bizi hemen arayın. 0212 481 9954 - 0533 769 1199 Neler Yapıyoruz? Her türlü kağıda ve tasarıma uygun baskı teknolojisi, kurumsal kimliğini yansıtan ürünler hazırlanmasını sağlar. Resmi evraklar, fatura, irsaliye, gider pusulası, katalog, broşür, etiket, zarf, insert, spiralli ürünler, dosya, karton çanta gibi pazarlama materyalleriniz tam olarak arzu ettiğiniz biçimde, müşterilerinizde en iyi etkiyi bırakacak şekilde tasarlanır ve basılır.
Katalog
Katalog
Katalog
Katalog
Katalog
KERİM MATBAA Maltepe Mah. Çırpıcı Yolu Sk. Topkapı Ticaret Merkezi 1 No: 372/A Cevizlibağ - Zeytinburnu / İstanbul Tel : 0212 481 9954 Gsm: 0533 769 1199 E-posta: info@kerimmatbaa.com Web: www.kerimmatbaa.com
Bu site Neta Website altyapısı ile hazırlanmıştır.
Daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş sayılırsınız.
Katalog