0212 481 9954 - info@kerimmatbaa.com

Hakkımızda

KERİM MATBAA Baskı ve dizayn konularında verdiğimiz destek hizmetleri ile müşterilerimizin görsel etkinliklerini arttırmaları için Kerim Matbaa ekibi olarak özenle çalışmaktayız. Her türlü kağıda ve tasarıma uygun baskı teknolojisi kurumsal kimliğinizi yansıtan, arzu ettiğiniz müşterilerinizde en iyi etkiyi bırakacak şekilde tasarlanır ve basılır. En iyi kaliteyi, en uygun fiyat ve zamanlama ile sunmak. Mutlak memnuniyet bazlı yaratıcı ve yenilikçi olmak. Sektör trendlerini takip etmek ve öncü olmak. Neler Yapıyoruz? Her türlü kağıda ve tasarıma uygun baskı teknolojisi, kurumsal kimliğini yansıtan ürünler hazırlanmasını sağlar. Resmi evraklar, fatura, irsaliye, gider pusulası, katalog, broşür, etiket, zarf, insert, spiralli ürünler, dosya, karton çanta gibi pazarlama materyalleriniz tam olarak arzu ettiğiniz biçimde, müşterilerinizde en iyi etkiyi bırakacak şekilde tasarlanır ve basılır.
KERİM MATBAA Maltepe Mah. Çırpıcı Yolu Sk. Topkapı Ticaret Merkezi 1 No: 372/A Cevizlibağ - Zeytinburnu / İstanbul Tel : 0212 481 9954 Gsm: 0533 769 1199 E-posta: info@kerimmatbaa.com Web: www.kerimmatbaa.com
Bu site Neta Website altyapısı ile hazırlanmıştır.
Daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş sayılırsınız.